antradienis
2020 birželio 02
22:12
Nuotraukos
Kontaktai
Telefonas

Žydrūnas: +358 451 324200Rašykite mums

Mūsų draugai
 • Eikš Kristaus pramintu keliu

 • Maloniai kviečiame bendradarbiauti keičiantis reklaminėmis nuorodomis į Jūsų svetaines. Norėdami apsikeisti su mumis reklaminiais skydeliais, susisiekite su mumis el.paštu.

  ESU DĖKINGAS

  Pradžia » 2011 » balandžio » 18 » Renginys skirtas šeimos dienai
  22:16
  Renginys skirtas šeimos dienai
  Balandžio 16-ąją Plungės Kultūros centras virto Šeimų traukos centru.
  Kultūros centras visus plungiškius pakvietė įrenginį, skirtą Šeimos dienai, kuriame  žiūrovai galėjo susipažinti su šeimomis,  laisvalaikį leidžiančiomis kiek kitaip nei kiti. Vieni jų kartu gieda, groja ar dainuoja.
  Koncertinius numerius paruošė bene devynios plungės rajono šeimos. Tarp jų buvo ir mažoji Emilija su savo tėveliais, Gintare ir Žydrūnu Serepinais. Po šios šeimos pasirodymo neliko salėje abejingų - atlikėjus žiūrovai palydėjo gausiais aplodismentais.
   
  Šventės dalyvius sveikino Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios klebonas, dekanas Julius Meškauskas, bei žurnalo „Šeimininkė" redaktorė Dalia Juškienė. Renginį filmavo Telšių krašto televizija, tad šaunių šeimų pasirodymus pamatys ir tie, kurie negalėjo dalyvauti ir stebėti šią nuostabią šventę.
  Peržiūrų: 1744 | Įdėjo: Admin
  Viso komentarų: 0
  Komentuoti gali tik registruoti svetainės nariai
  [ Registracija | Prisijungti ]

  Disko pristatymas

  Fotoalbumas

  Klausimai - atsakymai

  Svečių knyga

  Rašykite mums


  Svetainės savininkas už komentarų turinį neatsako bei pasilieka teisę pašalinti netinkamus, pažeidžiančius įstatymus skaitytojų komentarus.
  Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.
  Informuokite svetainės
  adminstratorių apie netinkamus komentarus.