trečiadienis
2023 kovo 22
19:18
Mūsų draugai
 • Eikš Kristaus pramintu keliu

 • Maloniai kviečiame bendradarbiauti keičiantis reklaminėmis nuorodomis į Jūsų svetaines. Norėdami apsikeisti su mumis reklaminiais skydeliais, susisiekite su mumis el.paštu.

  ESU DĖKINGAS

  DUK

  Pradžia » FAQ [ Užduoti klausimą ]


   
  Kompaktinį diską "Esu dėkingas" galite nusipirkti:
  • tiesiai iš autoriaus rankų. Tam reikia parašyti el. laišką tiesiai iš šios svetainės ir susitarti dėl disko įsigijimo sąlygų.
  •  žinoma, maloniausia įsigyti diską su autografu po koncerto Jūsų mieste, kaime, gyvenvietėje tiesiai iš jo autoriaus ir atlikėjų rankų.

   
  Šiuo metų įrašinėjamos paskutiniosios naujo disko giesmės. Kada tiksliai pasirodys naujasis kompaktinis diskas dar sunku pasakyti. Kai tik diskas išvys dienos šviesą - informacija pasirodys svetainėje. Tad kviečiu laikas nuo laiko užsukti į mūsų svetainę ir pasidomėti mano kūrybinio gyvenimo naujienomis.
  Patalpino: Lina (geniuslina)

  Dėkojame už klausimą. Atsakymą ruošiame ir netrukus paskelbsime.
  Patalpino: Jolanta

  Svetainės pradiniame puslapyje skamba Veneciano atliekamas kūrinys.

  Patalpino: Viktorija


  Disko pristatymas

  Fotoalbumas

  Klausimai - atsakymai

  Svečių knyga

  Rašykite mums


  Svetainės savininkas už komentarų turinį neatsako bei pasilieka teisę pašalinti netinkamus, pažeidžiančius įstatymus skaitytojų komentarus.
  Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.
  Informuokite svetainės
  adminstratorių apie netinkamus komentarus.