penktadienis
2024 gegužės 24
18:01
Nuotraukos
Kontaktai
Telefonas

Žydrūnas: +358 451 324200Rašykite mums

Mūsų draugai
 • Eikš Kristaus pramintu keliu

 • Maloniai kviečiame bendradarbiauti keičiantis reklaminėmis nuorodomis į Jūsų svetaines. Norėdami apsikeisti su mumis reklaminiais skydeliais, susisiekite su mumis el.paštu.

  ESU DĖKINGAS

  Main » 2011 » rugpjūčio » 02
  Liepos 28 dieną, nuvažiavę daugiau kaip 300 kilometrų, pasiekėme Širvintų miestą. Sinoptikai prognozavo kelionei gerą orą, tačiau Širvintų miestas mus pasitiko ir palydėjo gausiu lietumi. Nors už langu ir barbeno monotoniškas ir įkyrus lietus, erdvioje kultūros namų salėje rinkosi žmonės į susitikimą su mūsų šeimyniniu kolektyvu. Geranoriškos ir nuoširdžios kultūros centro garso operatoriaus pagalbos dėka mūsų atliekami kūriniai nuskambėjo ypatingai. Susirinkusieji išgirdo kokybiškai skambančias Žydrūno sukurtas naująsias, būsimo disko, o taip pat ir anksčiau sukurtas giesmes.
  Peržiūrų: 8927 | Patalpino: Admin | Data: 2011 rugpjūčio 02 | Komentarai (0)


  Disko pristatymas

  Fotoalbumas

  Klausimai - atsakymai

  Svečių knyga

  Rašykite mums


  Svetainės savininkas už komentarų turinį neatsako bei pasilieka teisę pašalinti netinkamus, pažeidžiančius įstatymus skaitytojų komentarus.
  Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.
  Informuokite svetainės
  adminstratorių apie netinkamus komentarus.