penktadienis
2024 liepos 19
09:08
Nuotraukos
Kontaktai
Telefonas

Žydrūnas: +358 451 324200Rašykite mums

Mūsų draugai
 • Eikš Kristaus pramintu keliu

 • Maloniai kviečiame bendradarbiauti keičiantis reklaminėmis nuorodomis į Jūsų svetaines. Norėdami apsikeisti su mumis reklaminiais skydeliais, susisiekite su mumis el.paštu.

  ESU DĖKINGAS

  Main » 2010 » rugsėjo » 09

     Muzikos dėka nuo pat savo jaunystės, buvau arti žmogaus. Mano tėvelis grodavo laidotuvėse, tad įtraukė į šią veiklą ir mane. Nuolat mačiau liūdinčius ir skausmo paliestus žmones. Regėdamas jų skausmą gailėdavau jų, tačiau nežinojau kuo ir kaip jiems padėti. Mačiau kaip muzika gali ''pakelti'' žmogaus širdį, noras kurti giesmes nuolat stiprėjo...
    Sulaukus dvidešimt vienerių, mane surado Dievas. Ir į mano pasaulį atėjo naujos gyvenimo spalvos. Tai, kas iki tol, ilgus metus atrodė vertinga, neteko prasmės. Nuo tada pradėjau jausti, kaip apsivalo mano širdis, mintys, jausmai. Dėka Dievo Žodzio ėmiau kitaip žiūrėti ir į muziką. Po šio susitikimo su Dangumi supratau, kad muzikos paskirtis žmogui - aug ... Skaityti visą »

  Peržiūrų: 2043 | Patalpino: muzikas | Data: 2010 rugsėjo 09 | Komentarai (0)


  Disko pristatymas

  Fotoalbumas

  Klausimai - atsakymai

  Svečių knyga

  Rašykite mums


  Svetainės savininkas už komentarų turinį neatsako bei pasilieka teisę pašalinti netinkamus, pažeidžiančius įstatymus skaitytojų komentarus.
  Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.
  Informuokite svetainės
  adminstratorių apie netinkamus komentarus.